Domů » Články » Herní novinky » Hry zdarma a slevy » Hry zdarma: Close To The Sun, Sherlock Holmes: Crimes and Punishments

Hry zdarma: Close To The Sun, Sherlock Holmes: Crimes and Punishments(1 minuta čtení)

Tentokrát sice píši o hře zdarma se zpožděním, ale o to lepší hry na vás čekají. Čas na vyzvednutí máte do 16. dubna.

Close To The Sun
Tato hororová adventura z prvního pohledu byla vytvořena italským videoherním studiem Storm in a Teacup v minulém roce. Ve hře se nacházíte v alternativní realitě roku 1897, kdy mezi sebou bojují o technologické prvenství vynálezy Nikoli Tesly a Thomase Edisona. Za novinářku Rose Archer se snažíte zachránit svou sestru Adu. Podobnost se hrou BioShock by vás měla dostatečně přesvědčit o tom, že tahle hra stojí rozhodně za to.

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments
Jedná se o dobrodružnou adventuru z pohledu třetí osoby, kterou vytvořilo a vydalo studio FrogWares v roce 2014. Inspirace byla vzata z původních příběhů od Arthura Conana Doyla. V Londýně mezi roky 1894 až 1895 řešíte šest různých případů, přičemž hra otestuje vaši morální volbu.

0 0 vote
Hodnocení článku
Ondřej Radosta
Written by
Negramotný spisovatel, zbrklý ajťák, obkreslující malíř, angličtinář neschopný odpovědi, bývalý ochotnický herec, hráč všeho možného a naprosto amatérský streamer. To všechno jsem já. Moment! Ještě lučištník.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X