Domů » Články » Hry zdarma: Conan Exiles, HUE

Hry zdarma: Conan Exiles, HUE(1 minuta čtení)

Nyní jsou na Epic Games Store zdarma hry Conan Exiles a Hue. Čas na vyzvednutí máte do 9. července.

Conan Exiles
Tato multiplayerová survival online hra se do povědomí hráčů zapsala hlavně možností customizace penisu a prsou. Conan Exiles toho však nabízí mnohem více, než možnost penisu o velikosti kyje. Začínáte jako trestanec ukřižovaný a ponechaný slunci napospas. Poté, co vás sám Conan osvobodí, je osud přežití jen na vás. Můžete budovat ohromná stavení a doufat v přízeň bohů. Náboženství může umožnit vyvolání mýtických stvoření, kteří při seslání na vaši stavbu během chvíle zničí vše do základů. Ochočit si můžete nejen zvířata, ale mohou pro vás pracovat i neutrální NPC. Studio Fucom tuto hru vytvořilo roku 2018 a kontent do ní stále přibývá.

Hue
Jedná se o unikátní 2D puzzle hru, kde hádanky řešíte pomocí změny barvy pozadí. Studio Fiddlesticks ji vytvořilo už v roce 2016, ovšem na hře není nic, co by mohlo za tu dobu zestárnout.

0 0 vote
Hodnocení článku
Ondřej Radosta
Written by
Negramotný spisovatel, zbrklý ajťák, obkreslující malíř, angličtinář neschopný odpovědi, bývalý ochotnický herec, hráč všeho možného a naprosto amatérský streamer. To všechno jsem já. Moment! Ještě lučištník.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X