Domů » Články » Herní novinky » Hry zdarma a slevy » Hry zdarma: Enter the Gungeon, God’s Trigger

Hry zdarma: Enter the Gungeon, God’s Trigger

Nyní je na Epic Games Store zdarma Enter the Gungeon a God’s Trigger. Čas na vyzvednutí máte do 27. srpna.

Enter the Gungeon
Jen to, že producentem této hry je Devolver Digital, nám napoví, že se bude jednat o řežbu. Vývojář Dodge Roll přiblíží potřebu úhybných úskoků a mně už toho na vysvětlení moc nezbývá. V Enter the Gungeon vás čeká mnoho zbraní, vystřelených nábojů a i samotný příběh je o zbrani. Zbrani, která dokáže zabít minulost. Jedná se o bullet hell hru z roku 2016 a to jak typem, tak popisem. Hra je docela náročná a spoléhá více na hráčovy schopnosti, než na pečlivost lootování. Vyberete si jednoho ze čtyř charakterů se schopností, která vám nejvíce vyhovuje, a klidně i v místní kooperaci se pustíte do zdolávání pixelového, náhodně generovaného dungeonu plného nepřátel. Klikněte zde.

God’s Trigger
Nejlepší brutální střílečka s pohledem seshora bude už navždy Hotline Miami. Tato hra ovšem přidává anděly a démony, ale hlavně možnost kooperace. Taktéž grafika a její efekty jsou naprosto na jiné úrovni. Jakožto anděl Harry a démonem Judy se snažíte zabránit konci světa zastavením jezdců apokalypsy. Vývojářské studio One More Level tuto hru dokončilo minulý rok. Klikněte zde.

Ondřej Radosta
Written by
Negramotný spisovatel, zbrklý ajťák, obkreslující malíř, angličtinář neschopný odpovědi, bývalý ochotnický herec, hráč všeho možného a naprosto amatérský streamer. To všechno jsem já. Moment! Ještě lučištník.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X