Domů » Články » Herní novinky » Hry zdarma a slevy » Hry zdarma: Figment, Tormentor X Punisher

Hry zdarma: Figment, Tormentor X Punisher

Korona ani karanténa nezastaví Epic Games pravidelně rozdávat hry zdarma a tak i dnes vám přináší Figment a Tormentor x Punisher.

Figment
Jedná se o akční adventuru, kdy v jedinečném světě surrealistické vesmíru plného hudby, humoru a vícevrstvého vyprávění budete vysláni na výpravu za znovunalezením ztracené odvahy. Jakožto Dusty s jeho vždy optimistickým přítelem Piperem zažijete jistě hromadu zábavy. Tato hra od Bedtime Digital Games z roku 2017 svou malebností uchvátí snad každého.

Tormentor x Punisher
Tato hra od vývojáře E-Studio vydaná Raw Fury 2017 přináší naprostý opak, než ta první. Pixelová střílečka s 2D pohledem seshora přináší nekonečnou řežbu, kde i když jedna kulka znamená jednu smrt, šetřit s ní nebudete. Na planetě “Fuck you” vám démoničtí nepřátelé nedají nic zadarmo, ani vy jim. V té změti krve a vnitřností je těžké poznat, kdo je na té správné straně barikády.

Čas na vyzvednutí máte čas do 2. dubna.  

Ondřej Radosta
Written by
Negramotný spisovatel, zbrklý ajťák, obkreslující malíř, angličtinář neschopný odpovědi, bývalý ochotnický herec, hráč všeho možného a naprosto amatérský streamer. To všechno jsem já. Moment! Ještě lučištník.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X