Domů » Články » Hry zdarma – Killing Floor 2, Lifeless Planet: Premier Edition, The Escapists 2

Hry zdarma – Killing Floor 2, Lifeless Planet: Premier Edition, The Escapists 2(2 minuty čtení)

Nyní jsou na Epic Games Store zdarma hry Killing Floor 2, Lifeless Planet: Premier Edition a The Escapists 2. Čas na vyzvednutí máte do 16. července.

Killing Floor 2
Tato střílečka z první osoby vás uvrhne do boje proti vlnám biotechnologických vojenských klonů. Těm můžete čelit buď sami nebo až v šesti lidech, přičemž počet hráčů zvyšuje počet nepřátel. Na konci každého levelu vás čeká náhodný boss s odlišným způsobem zabití. Příběh sice navazuje na první díl, ale i bez hraní Killing Floor 1 si užijete hromadu odreagování. Hru vytvořilo studio Tripwire Interactive, s pozdější podporou Saber Interactive, v roce 2016.

Lifeless Planet: Premier Edition
Jedná se o logickou platformovku vyvinutou nezávislým studiem Stage 2 v roce 2014. Pustá planeta a zajímavý příběh umožňuje naprosto přehlédnout grafické nedostatky a vžít se do příběhu kosmonauta, hledající jakékoli známky života na písečné planetě.

The Escapists 2
Tuto strategickou hru na vězně nejspíše znáte hlavně díky popularitě prvního dílu. Také proto studio Team17 roku 2017 vydalo pokračování. Stejně jako v prvním díle se snažíte plnit úkoly od vašich spoluvězňů, procházíte vězeňskou rutinou a čekáte na příležitost utéct. Nyní vás čeká více věznic, dopravních prostředků, rozšířený bojový systém a mnohem více.

0 0 vote
Hodnocení článku
Ondřej Radosta
Written by
Negramotný spisovatel, zbrklý ajťák, obkreslující malíř, angličtinář neschopný odpovědi, bývalý ochotnický herec, hráč všeho možného a naprosto amatérský streamer. To všechno jsem já. Moment! Ještě lučištník.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X