Domů » Články » Hry zdarma (PS4): Uncharted: The Nathan Drake Collection, Journey

Hry zdarma (PS4): Uncharted: The Nathan Drake Collection, Journey

PlayStation nyní v rámci akce Play At Home nabízí zdarma dvě hry. Lidé díky bezpečnostním opatřením proti COVID-19 zůstávají doma a PlayStation jim chce tímto jejich karanténu zpříjemnit. Play At Home má poskytovat bezplatné hry a zřídit fond na pomoc menším, nezávislým herním studiím. Na podporu finanční tísně těchto studií vyčlenil Playstation již 10 milionů dolarů.

Hry zdarma jsou k dispozici ke stažení jako digitální kopie a i když jejich stažení může trvat o něco déle, určitě stojí za to si je vyzvednout.

Uncharted: The Nathan Drake Collection
Do této kolekce patří Uncharted 1,2 a 3. Podle mě se tato sada her vyplatí i koupit, natož získat zdarma. V této akční adventuře hrajete za Nathana Drakea, potomka známého piráta, a vydáváte se za dobrodružstvím za získáním pradávných pokladů.

Journey
Jedná se o indie adventuru od studia Thatgamecompany, poprvé vydanou v roce 2012 pro PlayStation 3. Se svojí postavičkou putujete pouští a řešíte všelijaké rébusy. Unikátní vizuální ztvárnění a perfektní zvukový doprovod dovedla hru v roce 2019 k vydání i na iOS a Microsoft Windows.

Čas na vyzvednutí máte do 5. května a hra vám opravdu zůstane v knihovně, což se u PlayStationu jen tak nevidí.

Source :
Ondřej Radosta
Written by
Negramotný spisovatel, zbrklý ajťák, obkreslující malíř, angličtinář neschopný odpovědi, bývalý ochotnický herec, hráč všeho možného a naprosto amatérský streamer. To všechno jsem já. Moment! Ještě lučištník.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X