Hry ze světa Barbara Conana jsou přes víkend free to play(1 minuta čtení)

Na Steamu si přes víkend můžeme vyzkoušet survival Conan Exiles, RTS Conan Conquered a samozřejmě nezapomínejme na Age of Conan: Unchained.

Conan Exiles, který nabízí epický singleplayer i divoký multiplayer, ocení zejména fanoušci RPG survivalů. Kromě soubojů, putování a dobývání guildovních základen se hra tak trochu nechvalně proslavila i možnostmi při tvorbě postav – naší postavu totiž tvoříme ve vší nahotě k obrazu svému. Další dostupnou hrou je RTS Conan Unconquered, které nás netradičně staví před jediného nepřítele – Thurga Khotana, jehož žoldákům a příšerám se můžeme postavit za kteroukoliv z armád, popsanou v knihách Robertem E. Howardem. A na závěr tady máme evergreen Age of Conan Unchained, MMORPG, které je free to play už od roku 2011, ale to neznamená, že bysme ho z víkendového maratonu měli vynechat.

Source :

PCGamer

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na