Domů » Články » Hry ze světa The Dark Crystal se dočkáme již za pár dní

Hry ze světa The Dark Crystal se dočkáme již za pár dní

Studio BonusXP si pro nás ve spolupráci s En Masse Entertainment připravilo tahovou strategii ze světa The Dark Crystal. Ačkoliv by mohlo toto spojení znít neadekvátně, opak je pravdou. Podle doposud odhalených záběrů vypadá hra roztomile a zábavně.

Hra The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics si bere silnou inspiraci z velkých titulů, jako například Fire Emblem či série XCOM. Vaše postavy budou mimo zdolávání taktických soubojů procházet i určitou evolucí. Díky vykonávání různých prací si osvojí i nové zkušenosti, schopnosti a vybavení. Pro fanoušky filmové a seriálové předlohy máme skvělou zprávu. V samotné hře budou figurovat i některé z již známých postav. Původně plánované datum vydání bylo stanoveno již na minulý rok. Kvůli nedokonalostem však byla hra přesunuta až na 4. února 2020. Na druhou stranu je v tomto případě bez debaty vidět, že se dodatečné práce na hrách vyplatí. Díky odložení se ve hře dočkáme více než 50 unikátních soubojů a propracovanějších mechanik.

Source :
Václav Brixí
Written by
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X