Domů » Články » Humble Bundle nabízí balíček s kompletními Borderlands. A pár RPG navíc

Humble Bundle nabízí balíček s kompletními Borderlands. A pár RPG navíc

Přihoďte něco málo charitě a běžte RPGčkařit

Všichni si tím procházíme. Veškeré peníze utrácíme za máslo a na naše oblíbené videohry nám už moc nezbývá. Naštěstí je tady Humble Bundle, který nás z těchto problémů pravidelně vytahuje i mimo máslovou krizi a vždy nabízí nějaký pěkný balík her za super cenu. Tentokrát obsahuje kompletní série Borderlands a pár dalších zajímavých RPG navíc. Odoláte?

Už základní balíček potěší. Pokud zaplatíte libovolnou částku, dostanete trio fajn RPG – Borderlands, diablovku The Incredible Adventures of Van Helsing a také méně známý titul Wurm Unlimited. Pokud si zítra namažete na chleba margarín místo másla, zainvestujete ušetřené peníze do her a zaplatíte více, než je průměr (v době psaní článku 4,39 dolarů), obdržíte také Borderlands 2 s tunou DLC, skvělý Endless Legend a Guild of Dungeoneering.

Pro ty nejmovitější z vás je zde připravena i vyšší příčka. Zaplaťte alespoň 10 dolarů a k tomu všemu dostanete i Borderlands: The Pre-Sequel. Všechny hry jsou samozřejmě na Steam. A to se vyplatí, ne? Vzhůru do nákupu, kterým podpoříte dobrou věc.

Čtěte také: Prime Arena kombinuje hratelnost Doty 2 a PUBG. Rozdáváme klíče do alfy

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=kKVf5feSMEg” /]

 

X