Domů » Články » Herní novinky » Humble Bundle nabízí Outlast za hubičku

Humble Bundle nabízí Outlast za hubičku

A za menší příplatek lze získat i Trine 3 nebo Door Kickers.

Update: K tomu všemu odstartoval i Star Wars Bundle, v němž krom starých klasik si můžete za láci pořídit i dvě RPG legendy od BioWare – Knights of the Old Republic 1 i 2. A přibude toho údajně mnohem více!

Původní zpráva: Humble Bundle již 6 let nabízí balíčky velmi zajímavých her za vámi určenou cenu a výdělek následně rozdělí mezi vývojáře, charitu a případně i organizátorům Humble Bundle. Ti si své spropitné rozhodně zaslouží, se svou nabídkou nejednou příjemně překvapili.

V nejnovějším balíčku už za pouhý dolar můžete získat hororovou pecku Outlast, pohádkovou skákačku Never Alone a Retro City Rampage DX. Pokud si však připlatíte, dostanete navíc Trine 3, Door Kickers a další hry. Ti, co překonají průměrnou cenu o dva dolary, dostanou ještě atmosférickou rogue-like Sunless Sea a Else Heart.Break().

Tím však v Humble Bundle nekončí a v rámci týdenního balíčku nabízí neuvěřitelné množství her od Iceberg Interactive. V jejich nabídce najdete brutální závody Gass Guzzlers Extreme nebo kombinaci mezi FPS a real time strategií Nuclear Dawn. Jestli si chcete balíčky pořídit, raději si pospěšte. Iceberg Interactive končí již zítra a první balík s Outlastem příští týden.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X