Domů » Články » Nový Humble Bundle nabízí pecky jako Pillars of Eternity či Stellaris za pár šupů

Nový Humble Bundle nabízí pecky jako Pillars of Eternity či Stellaris za pár šupů

Po posledním náloži her, kde se mihl i český Blackhole, Humble Bundle odhaluje další balík. Ten nyní obsahuje povedené strategické i RPG hry od švédského vydavatele Paradox Interactive ve třech různých tierech.

Tradičně platí, že část peněz jde i na charituZákladní balík za dolar a více nabízí budovatelskou strategii City in Motion 2, fantasy RTS Majesty 2 a vtipný kooperativní mix RPG a adventury Magicka 2. Stejně jako zbylé hry, i tyto jsou určeny na Steam.

Pokud zaplatíte alespoň průměrnou částku (ta aktuálně činí 7,35 dolarů), dostanete další čtveřici her. Většinu tvoří povedené hardcore strategie jako Crusader Kings 2 (i s jedním DLC) a kompletní edice Hearts of Iron 3 i Europa Universalis 3. Největším lákadlem je ale podle nás parádní RPG Pillars of Eternity.

V posledním tieru pak najdete Stellaris, skvělou vesmírnou 4X strategii, která se dočkala hromady přídavků i uživatelských modů. Tu dostanete společně s výše zmíněnými hrami, pokud zaplatíte alespoň 12 dolarů (9,67 euro) a více. Celou nabídku najdete zde.

Čtěte také: HRA ZDARMA: Získejte steamový klíč k oběma dílům hororu Amnesia!

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X