Domů » Články » Herní novinky » Humble Bundle přišel se strategickým balíkem. Část peněz půjde na ochranu velryb a delfínů

Humble Bundle přišel se strategickým balíkem. Část peněz půjde na ochranu velryb a delfínů

Ještě jeden Steam klíč a půjdu spát...
Humble Bundle Tooth and Tail

S představováním serveru Humble Bundle a jeho lákavých balíčků her nebudeme ani ztrácet čas – už je jistě důvěrně znáte. Mnohem jednodušší bude prostě vyklopit, čeho všeho se dočkáte v aktuálním bundlu, a ladně vás přesměrovat do e-shopu. Tak jdeme na to.

Již podle názvu Humble Strategy Bundle je jasné, že půjde o balíček strategických titulů. Už první stupeň za jeden dolar skrývá nabušený seznam – Dungeon of the Endless, kolekce Endless Space nebo DLC pro Company of Heroes 2.

Tím ale balíček pochopitelně nekončí. Nadprůměrná cena vám přihraje kompletní kolekci Empire: Total War, Endless Legend a 66% slevu na Total War: Warhammer. Za 12 dolarů si už vysloužíte pecky Endless Space 2 a Tooth and Tail, které jsme zařadili mezi nejlepší strategie loňského roku.

Výtěžek tentokrát poputuje charitě WDC, která bojuje za ochranu velryb a delfínů. Právě tématiku podmořských živočichů v sobě skrývá i zmíněné DLC pro Command & Conquer 2. A pokud vás strategie nelákají, můžete si zdarma vyzvednout bonusy do World of Warships při zadání mailu pod balíčkem.

Čtěte také: Fandové nadále „vyvíjejí“ vlastní Half Life 2: Episode 3. Příběh mají už z půlky hotový

Humble Bundle Strategy

Source :

pcgamer.com

X