Domů » Články » Herní novinky » Další Humble Jumbo Bundle je tu. Nabízí prvoválečný Verdun i český Samorost 3

Další Humble Jumbo Bundle je tu. Nabízí prvoválečný Verdun i český Samorost 3

Humble Bundle tu je s námi pěkných sedm let. Už od roku 2010 mohou hráči nejen nakupovat balíky her za hubičku, ale také rovnou přispět nějaké drobné různým charitativním organizacím. Ani nejnovější Humble Jumbo Bundle není výjimkou.

Balík s menšími tituly se nemusí za své složení stydět – už za nuzný dolar dostanete milý survival Fire in the Flood (který zamíří i na Nintendo Switch, jak jsme se mohli přesvědčit na Gamescomu), taktickou top-down akci Infested Planet a vtipnou (ale chytrou) fyzikální hříčku s lidskými těly Human: Fall Flat.

Pokud přihodíte alespoň průměrnou částku (ta v době psaní článku činila 4,53 dolarů, tedy lehce přes stovku), získáte i Steam klíče k prvoválečné multiplayerové střílečce Verdun, české adventuře Samorost 3 a kooperativní akci Warhammer: End Times – Vermintide i s DLC. To už je sama o sobě silná sestava, kterou by měly za týden posílit další tituly.

V nejdražším tieru ovšem trůní další česká hra – American Truck Simulator. Může být vaše za pouhých 10 dolarů, což společně s výše jmenovanými hrami tvoří skvělý balík do začátku školního roku. Pokud máte v plánu se ulívat, zamiřte na stránky Humble Bundlu.

Paralelně s touto akcí běží i balík s hororovými hrami. I ten můžeme vřele doporučit – už kvůli Layers of Fear a Alien: Isolation.

Čtěte také: Pořádná dávka strachu za pár dolarů. Humble Bundle přichází s balíkem hororovek

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X