Domů » Články » Herní novinky » Humble Monthly: Květnové předplatné obsahuje Assassin’s Creed: Origins!

Humble Monthly: Květnové předplatné obsahuje Assassin’s Creed: Origins!(1 minuta čtení)

Balíček Humble Monthly je herní předplatné za 12$, v jehož rámci dostanete jednu až tři velké hry, včetně pár menších indie her. Jakých titulů se dočkáte, to se dozvíte na začátku dalšího měsíce.

Assassin’s Creed: Origins je sice hra z roku 2017, na Steamu ji však stále najdete za 59.99€. Jestli jste chtěli tento titul vyzkoušet, ale nedostali jste se k němu, lepší nabídku nenajdete.
Pokud jste o tomto předplatném ještě nikdy neslyšeli, tak vám ho mohu jen doporučit. Byly zde již tituly jako Overwatch, Warhammer Vermintide II, Tom Clancy’s The Division, Metal Gear Solid V a Hitman 2016. Jestli se vám zalíbil balíček tohoto měsíce ale nejste si jistí, jestli byste chtěli i ten příští, můžete jednoduše jeden bundle přeskočit, aniž byste platili. Třeba Humble Monthly za duben obsahoval Mutant Year Zero, Northgard, Absolver: Downfall a dalších šest her, které by vás dohromady vyšly na 171$.

Čas na zakoupení Humble Monthly tohoto měsíce běží již teď a končí 3. května. V ten den dostanete také dalších pár her navíc.

X
X