Domů » Články » Líbil by se vám Rising Storm 2 za polovic nebo jiné válečné hry? Humble Bundle je tu pro vás

Líbil by se vám Rising Storm 2 za polovic nebo jiné válečné hry? Humble Bundle je tu pro vás

Kvalitní kousky za pár šupů

Humble Bundle je sympatickým obchodem a čas od času si pro nás připraví opravdu zajímavou nabídku. Nový balík War Gamez má celkovou Steam hodnotu 159 dolarů, ale jak je v tomto obchodě zvykem, po takové částce nemusíte ani zdaleka sáhnout. Součástí bundlu jsou hry jako Rising Storm 2: Vietnam, Insurgency nebo 8-Bit Armies.

Humble War Gamez Bundle nabízí klasicky tři úrovně podle toho, kolik jste ochotni zaplatit. Pokud pustíte alespoň dolar, získáte výbornou tahovou strategii Panzer Corps spolu s DLC Allied Corps a 2D akční střílečku Mercenary Kings. Největším tahákem je však skvělá FPS Insurgency.

Pokud nejste úplní škrti, za 4,25 dolarů (tolik činila průměrná částka v době psaní článku) dostanete navíc FPS Day of Infamy, středověké MMORPG Gloria Victis (s hodnocením 6/10 na Steamu zřejmě nejslabší kousek v balíku) a zajímavé a velmi dobře hodnocené RTS 8-Bit Armies.

Za nejlákavější pecku zaplatíte samozřejmě největší, avšak stále velmi příjemnou sumu 10 dolarů. Druhý díl série Rising Storm, který vyšel loni, sice neobdržel tak dobré známky jako jeho předchůdce, stále se však jedná o velmi kvalitní titul.

Samozřejmě s nejvyšším tierem obdržíte Steam klíče ke všem předešlým nabídkám. Pokud si však nejste s nákupem jistí, zbývá vám ještě 11 dní na rozhodnutí. Balík zmizí z nabídky 22. května.

Čtěte také: SOUTĚŽ – Vyhrajte se SkillZone podcastem tričko Dead Effect 2 a knížku Star Wars!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=YqyeNcNKxXs” /]

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X