Domů » Články » Hunt: Showdown je nyní k dispozici i pro konzolové lovce odměn

Hunt: Showdown je nyní k dispozici i pro konzolové lovce odměn

Hunt: Showdown, soutěžní hra na lovce odměn z pohledu první osoby, která přenáší napětí her na přežití do formátu založeného na zápasech, je nyní k dispozici i pro platformy PS4 a Xone. V D1 edici, v níž nyní vychází, hráči najdou i DLC Louisiana Legacy, které do hry přidává dva exkluzivní vzhledy zbraní: ANTEBELLUM WIT a MOUNTAIN AIR.

Hra Hunt: Showdown, zasazená do Luisiany roku 1895, se pyšní kombinací prvků PvP a PvE, která vytváří jedinečný napínavý zážitek. Hrozbu nepředstavují jen příšery, ale i každý lovec na mapě. V klasickém herním režimu se v zápase utká deset hráčů – kteří hrají sólo nebo v týmu po dvou – a budou soutěžit o to, kdo dokáže ulovit líté šelmy, na které je vypsaná odměna. Tu si pak musí vyzvednout a zmizet z mapy. Na druhou stranu režim rychlé hry nabízí kratší zápasy pro sólové hráče, kteří musí hledat zbraně a soutěžit o zmenšující se množinu odměn. Čím větší riziko, tím vyšší odměna – jedna chyba vás ale může stát všechno.

Source :

Tisková zpráva

Redakce SkillZone
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X