Domů » Články » Hvězdná soutěž o 2x Star Wars: Battlefront a všechna DLC!

Hvězdná soutěž o 2x Star Wars: Battlefront a všechna DLC!

Síla na rozdávání!

Aktualizace: Konečně jsme se dobrali k vyhlášení výherců soutěže – na e-mail se hrou Star Wars: Battlefront se mohou těšit:

Patrik Malár
Aleš Mach

Výhercům gratulujeme a zbytku děkujeme za účast! Nesmutněte – kdyby někdo z vás měl velkou slinu, tak na Originu jsou zrovna za 10 éček v rámci slev.


Původní text: Přišel čas rozjet další tematickou soutěž! A hezky se svezeme na vlně nového Star Wars filmu – ve hře máme nejen loňský multiplayerový hit Battlefront, ale i kompletní (a docela drahý) Season Pass se všemi přídavky, které ke hře vyšly. 

Celkem tu máme dva Origin klíče na Star Wars: Battlefront, ke kterým přihazujeme i season passy. Ty obsahují slušnou porci dalších map – Outer Rim s palácem slizkého Jabby Hutta, oblačný Bespin, vesmírnou bitvu u Hvězdy smrti i nejnovější Scarif, který můžete znát z nejnovějšího filmu Rogue One.

Soutěžní otázky jsou dělané pro fanoušky Hvězdných válek. Nic vědomostního po vás nechceme (a ne proto, že poslední soutěž byla v tomhle dost marná) – napište nám do formuláře níže, který film a kterou hru z prostředí Star Wars máte nejradši! A klidně se nebojte rozepsat – rádi si počteme.

A pokud jste byli v kině na Rogue One, můžete přihodit svůj názor na film. Ty nejzajímavější odpovědi zařadíme pak do nějakého článku. Pro inspiraci se můžete mrknout na naše redakční dojmy.

Soutěž ukončíme v pondělí 26. prosince včetně a následující den vyhlásíme dva výherce na naší facebookové stránce i zde v aktualizovaném článku. Nechť vás provází Síla při vyplňování!

Source :
Vlastní
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X