Domů » Články » HyperX představuje svou úplně první herní myš – HyperX Pulsefire FPS

HyperX představuje svou úplně první herní myš – HyperX Pulsefire FPS

Myš HyperX Pulsefire FPS poskytuje precizní, spolehlivý výkon a završuje portfolio herních produktů značky HyperX

HyperX uvádí na trh herní myš celým názvem HyperX Pulsefire FPS Gaming Mouse určenou pro potřeby profesionálních hráčů stříleček i těch, kdo o tuto úroveň usilují a hledají přesnou a spolehlivou herní myš.

Aby uspokojila požadavky hráčů na výkon, používá se k sledování pohybu senzor PixArt 3310. Rychlou odezvu klikání zajišťují spínače Omron, přičemž každý má odolnost 20 milionů kliknutí. První herní myš značky HyperX získala prestižní ocenění RED DOT AWARD 2017 za kvalitu designu a zpracování – vytvořili ji špičkoví konstruktéři z laboratoří společnosti HyperX za přispění zpětné vazby od profesionálních hráčů.

„HyperX nám je skvělým partnerem již více než pět let a my jsme opravdu rádi, že můžeme hrát s novou herní myší Pulsefire FPS,“ řekl Ioann “Edward” Sukhariev, člen týmu NAVI CSGO, „Myš Pulsefire FPS splňuje naše požadavky na výkon a má pohodlný design, jaký potřebujete, když celé hodiny trénujete nebo hrajete turnaje.“


Pro ty, kdo to s hraním myslí vážně, má myš Pulsefire FPS ergonomický a odlehčený design, který umožňuje jak akci, když myš držíte v dlani, tak ze zápěstí celým předloktím. Většina hráčů používá rozlišení 400 až 3200 DPI a myš HyperX Pulsefire FPS má tato rozlišení v předvolbách, takže jsou k dispozici pouhým stisknutím tlačítka.

Rychlost pohybu zajišťuje optimální rozložení hmotnosti, která je celkově pouhých 95 gramů a umožňuje provádět velmi rychlé pohyby. Přispívají k tomu i pogumované boční úchopy, které pomáhají držet myš pevně v ruce. Myš Pulsefire FPS má šest odolných tlačítek s ultra rychlou reakcí a zřetelnou hmatovou odezvou při každém kliknutí. Společnost HyperX myš navíc vybavila ohebným pleteným kabelem a velkými kluzáčky pro hladký a efektivní pohyb.

„Společnost HyperX s velkým potěšením představuje svou první herní myš. Po velmi rozsáhlém testování naše laboratoř vyvinula myš Pulsefire FPS, aby hráčům nabídla vlastnosti, které potřebují, za neuvěřitelně příznivou cenu,“ řekl Edward Baily, obchodní ředitel HyperX. „Hráči si zvykli od značky HyperX očekávat kvalitu a výkon u jakéhokoli příslušenství, které potřebují. A nyní s novou myší Pulsefire FPS nabízí HyperX kompletní sadu komponent k hraní na nejvyšší úrovni.“

Čtěte také: AMD přichází s novými grafickými kartami série RX 500. Konkurují hlavně cenou

Source :
Tisková zpráva, plné znění (redakčně upraveno)

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X