I love you, Colonel Sanders! KFC přináší randící simulátor(1 minuta čtení)

Máte rádi neodolatelnou chuť kuřete v křupavém kabátku z Kentucky a vzrušují vás textové hry? Dneska je váš den! KFC vyvinulo milostnou adventuru, ve které je vaším hlavním cílem získat přízeň zakladatele KFC. 

KFC se snaží herními vodami navigovat na pevnou půdu již nějaký ten čas. Třeba záštita ankety o nejlepší hru může být fajn soutěž i marketingový tah, ale tato novinka vyrazí stehýnko z ruky nejednomu fanouškovi křupavého kuřete. KFC oznámilo vlastní simulátor randění, který bude fungovat na principu textové adventury. Hra vznikla v Japonsku, kde se marketingovému oddělení KFC podařilo vybudovat neodmyslitelnou tradici křupavého kuřete na štědrovečerní večeři.

Oficiální popis hry v překladu zní: „Dokážeš přežít kulinářskou školu? Staneš se obchodním partnerem Colonela Sanderse, nebo možná ještě něčím víc? Zjisti to v tomto nejlepším prstoližném simulátoru, který kdy byl vytvořen – ve hře, kterou vytvořilo přímo KFC!”

Předprodej na Steamu je již zahájen a hra vyjde 24. září.

Source :

PCGamer, Steam

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na