IEM Katowice 2017 v obrazech – mrkněte na záznam i fotky ze zákulisí

Snímky, které nikde jinde neuvidíte

Tak máme hotovo. Letošní turnaj Intel Extreme Masters v Katowicích byl plný napínavých momentů a jsme rádi, že jsme mohli být u toho. A nejen z pohodlí našeho studia, ale i přímo v polském kotli! Přinášíme vám exkluzivní fotogalerii a záznam ze zápasů.

Část redakce a SkillZone týmu se starala o živé zpravodajství a také přímý přenos turnajů (především Counter-Strike: Global Offensive) pro Primu Cool – hezky s českým komentářem od osvědčených matadorů jako DeeThane, Dev1 či Shadye. Na záznam i IEM Katowice se můžete podívat níže.

Dodatečně jsme také vyslali dva naše pohůnky, aby nafotili pár hol… ehm, momentů z akce. Jejich reportáž přistane na webu v následujících dnech, čekání si můžete zkrátit projížděním jejich fotogalerie v té nejvyšší kvalitě. No dobře, i na ty holky nakonec taky došlo! Zároveň přihazujeme několik exkluzivních záběrů ze zákulisí, které nikde jinde nenajdete. Byly to divoké večery!

My doufáme, že jste si letošní klání v Katowicích užili alespoň z poloviny jako my. Už teď se nemůžeme dočkat příštího ročníku.

Fotky ze zákulisí:

Fotky z Katowic

Zdroj:

Vlastní

Ug4t0R
Šéf projektu SkillZone, provozovatel herního klubu v Praze, zařizovač streamů a eventů, táta, geek, troll a mnohem více v jedné osobě. ADHD pozitivní a možná i proto ho baví instagram stories :P https://www.instagram.com/Ug4t0R