Domů » Články » Herní server IGN odkoupil Humble Bundle. Má pomoct s rozvojem projektu

Herní server IGN odkoupil Humble Bundle. Má pomoct s rozvojem projektu

Nákup poněkud většího balíku

Všichni mají rádi slevy a levné balíky her. Ani lidi z herního serveru IGN nejsou výjimkou, ti se ovšem rozhodli pro mnohem větší nákup. Do svého košíku rovnou přihodili celý Humble Bundle, projektu, který zastřešuje charitativní herní balíky, měsíční předplatné, digitální obchod i vydavatelství. Co s ním chtějí dělat? Údajně jen pomoct s růstem.

Humble Bundle je tu s námi již od roku 2010, kdy ho John Graham a Jeff Rosen společně založili. Do povědomí se dostal především díky balíkům her, jejichž cenu si určovali sami zákazníci. Stejně tak mohli rozhodnout, kolik peněz půjde vývojářům, kolik webu a kolik charitativním organizacím. 

Mimo bundly, k nimiž se později přidaly i software a knihy, se provozovatelé dočkali vlastního digitálního obchodu a měsíčního předplatného, které každý měsíc přináší balíček zajímavých titulů. Od letošního roku funguje Humble Bundle také jako vydavatel, což je jeden z důvodů, proč by mohl zajímat samotné IGN. Co do fungování portálu se vše má držet starých kolejí, přesné podmínky obchodu jsou ovšem stále neznámé.

Budeme svou práci dělat stejně jako doposud, jen lépe,“ tvrdí John Graham. Humble Bundle a jeho aktivity budou pokračovat nezávisle na IGN, což je pro pravidelné zákazníky rozhodně dobrá zpráva. „IGN podpoří projekt svými prostředky, což nám dovolí přinést hráčům ty nejlepší balíky her, knih a slev. Stejně tak pomůže s rozvíjením Humble Monthly, vydavatelskými aktivitami a darováním více peněz charitě – snad i rychleji než kdy dříve,“ dodává.

Pokud to funguje, není důvod něco měnit,“ říká Mitch Galbraith z IGN. „Základní idea je zprostředkovávat dostatek zdrojů, aby mohli fungovat stejně jako doposud.“ jeden z největších herních serverů rozhodně má slušný záběr, což bezesporu může pomoct Humble Bundlu s domlouváním pestřejších balíků her. Sami jsme zvědaví, co by tato spolupráce herního mainstreamového média a Humble Bundle mohla přinést.

Čtěte také: World of Warplanes znovu ožívá. Dočkal se největšího updatu od vydání

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=C_ohsMy9LrE” /]

Source :

PC Gamer

X