Domů » Články » Herní novinky » Herní veletrhy » E3 » E3 2019 » Immortal Realms: Vampire Wars – Na E3 byla oznámena nová strategie ze světa upírů

Immortal Realms: Vampire Wars – Na E3 byla oznámena nová strategie ze světa upírů

E3 sotva začala a už přinesla první oznámení a trailery. Jedním z nich je i ten ze hry Immortal Realms: Vampire Wars pro milovníky upírů a tahových strategií. Tuhle navíc okoření prvky karetní hry.

Palindrome Interactive představili hru, která kombinuje tahovou strategii, karetní hru a správu říše. Odehrává se v zemi Warmont, temném mýtickém světě plném hrůz, v domově tří upírských klanů. Vlad a Cecilia Dracul dohlížejí na mír mezi upíry a smrtelníky, ovšem jen pokud jsou lidé ochotní „věnovat“ svou krev. Na východě, v prokleté mrtvé zemi, sídlí zbytky z pokrevní linie hrozivých Nosfernus, čekající na chvíli, kdy opět zaplaví svět. Ze zmrzlého severu pochází Moroia ovládající krvavou magii.

Hráče čeká dvanáct napínavých misí, kdy si zvolí jeden ze tří výše zmiňovaných klanů, každý s unikátními jednotkami, schopnostmi, postavami a karetním setem. Hra se navíc odehrává ve dvou modech – Kingdom a Combat. Nejprve naverbujete jednotky, získáte vylepšení a přesunete je na výhodné pozice, poté už zbývá jen vyhrát bitvu.

Immortal Realms: Vampire Wars vyjde na podzim pro Microsoft Windows. Nintendo Switch, PlayStation 4 a Xbox One si budou muset počkat až na jaro příštího roku.

Source :
X