Alfa verze hry Incognita se odtajnila(1 minuta čtení)

Incognita bude špionážní tahovou hrou, která se, stejně jako ostatní tituly Klei Entertainment, pyšní poměrně originální a stylovou grafikou. Pokud může být Klei Entertainment na něco pyšný, tak rozhodně na příznivá hodnocení jak ze strany novinářů, tak ze strany fanoušků. Všichni tedy od Incognity očekávají poměrně velké věci. Uvidíme, zda nás nezklame.

Momentálně se Incognita nachází v early acces alfa verzi. Což znamená jediné, pokud si hru předobjednáte (16, 99 dolarů samotná hra, 19, 99 dolarů hra se soundtrackem), nemůžete čekat naprostou vyladěnost. Podle webových stránek hry jsou kompletní tahové špionážní mechaniky, nicméně hlavní herní mechaniky a featury se stále vyvíjejí. Od vydání early accesu si tvůrci slibují lepší fanouškovskou odezvu, kterou jim dají reakce samotných hráčů.

Nemůžeme si pomoci a musíme však říci, že pokud nám Incognita něco připomíná, je to právě jeden titul z plejády Klei Entertainment. Představte si Marked the Ninja předělanou do tahového režimu, ve kterém byly dodělány další postavy. To však nebrání tomu, abychom se na ní netěšili, neboť i na podobném konceptu se dá vystavit absolutně odlišná hra. Minimálně atmosféra sedmdesátých let, aféry Watergate a dalších kauz či konspirací na vás v traileru dýchne dechem, který bude smrdět po tabáku a drahé whisky.

Objednáním early acces verze dostáváte jistý přístup do budoucích alfa a beta verzí a samozřejmě přístup do plné verze hry. Hru si zahrajeme během příštího roku.

Profilový obrázek
Individuum s oblibou v indie hrách jakéhokoliv žánru. Dobrý příběh vykompenzuje chyby v hratelnosti.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na