Domů » Články » Zajímavosti » Na internet unikl krátký gameplay z pohledu Thora v očekávané hře Marvel’s Avengers

Na internet unikl krátký gameplay z pohledu Thora v očekávané hře Marvel’s Avengers

Během Comic Conu, který se odehrával v americkém San Diegu, byl představen gameplay z připravované superhrdinské hry Marvel’s Avengers. Jeho část, ve které se hlavní role chopí sám bůh Hromu Thor, se dostal i na platformu youtube.

Samotný gameplay vypadá na jednoduchou kombinaci lehkých a těžkých útoků, které budete moci řetězit do efektních komb. Soubojový systém této postavy je tedy velmi podobný novému God of War, jež spatřilo světlo světa minulý rok. Thor je podle videa taktéž obdařen schopnostmi, jež mu umožňují vznášet se ve vzduchu, během jednotlivých soubojů.

Na druhou stranu byla i z krátkého gameplay videa vidět kostrbatost samotné hry. Nepřátelé většinu času pouze sledovali, jak mocný bůh masakruje jejich kolegy. Naneštěstí pro nás byl natáčející zastaven organizátory, a nucen ukončit nahrávání. Více informací se dozvíme již za necelý měsíc, kdy bude samotný gameplay vypuštěn pro veřejnost.

Hra Marvel’s Avengers plánuje své datum vydání na 15. května 2020 pro platformy Xbox One, Playstation 4, Google Stadia a Microsoft PC. Téměř jistě bude vydána i na novou generaci konzolí.

Source :
X