Domů » Články » Iron Man VR: Hra má nový příběhový trailer a datum vydání

Iron Man VR: Hra má nový příběhový trailer a datum vydání

VR hry jsou stále oblíbenější a tak není překvapením vznik jedné ze světa Iron Mana, který přímo vybízí k využití virtuální reality. Hráči si již brzy budou moci na sebe vzít oblek Tonyho Starka a vžít se do jeho role.

I když je samotné létání v obleku zajímavé, bez příběhu by to nebylo ono. Tony Stark přestal vyrábět zbraně a začal se více soustředit na technologii, pomáhající mu v boji proti zločinu. Existuje ale jedna osoba, která Tonyho nenávidí kvůli škodám způsobeným jeho zbraněmi – Ghost, což je hackerka a postava z filmu Ant-Man and the Wasp. Ta napadá pobočky Starkovy společnosti po celém světě, což nevyhnutelně vede k souboji s Iron Manem. 

Vydání hry bylo původně plánováno někdy v roce 2019, ale bylo odloženo na 28. února 2020. Jedná se o exkluzivní hru na PS4, základní edice bude stát 40 dolarů a Digital deluxe edice 50 dolarů. Ta hráčům nabídne bonusové skiny na obleky (Golden Avenger, Black Centurion, Sun Stinger a Stealth Armor), 12 research bodů, potřebných pro odemčení zbraní a vylepšení, digitální soundtrack a pozadí pro konzoli PS4.

Source :
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X