Domů » Články » Horda, nebo Aliance? Přijďte se podívat na Ironman Challenge ve World of Warcraft!

Horda, nebo Aliance? Přijďte se podívat na Ironman Challenge ve World of Warcraft!

Nebude chybět ani soutěž

Datadisk Battle for Azeroth je už pomaličku za rohem, není tedy od věci se na nadcházející paření World of Warcraft pořádně připravit. A jak jinak než nekompromisní výzvou mezi Aliancí a Hordou!

Challenge přijali dva náruživý WoW hráči – za Hordu se popere paladinka Zuzana Hortenská alias ZeYiah, zatímco v barvách Aliance zabojuje v lovecké výbavě Patrik Kořenář aka PatRadix. V časovém rozmezí musí co nejrychleji vyexpit své charaktery. Kdo bude mít na konci vyšší úroveň, vyhrává. Má to ale hned několik háčků.

Odvážnou dvojici totiž čekají více než přísná pravidla. Ani jeden z hráčů nesmí porušit jediný bod z třinácti striktních nařízení (najdete je vespod článku). Napovíme, že expení ve Vanille bylo oproti tomu procházka růžovým sadem. Nesnadná pravidla nejsou přitom jediným zádrhelem.

Během hrání se musí také vypořádat s dalšími výzvami a odpovídat v tematickém kvízu. Při neúspěchu je čekají mírné i o něco drsnější tresty. Těm budou čelit na obou frontách – jak ve virtuálním, tak v reálném světe. Na Herní charaktery se musí například vypořádat s pořádně silnou opilostí, samotní účastníci pak s fyzickou zátěží, jako jsou třeba závaží na rukou. Nebo zkrátka přijdou o židli.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=YvmLTz2pJ28″ /]

Páteční stream bude moderovat streamer Jan Ježek alias Honzaj, jehož hlavní parketou je právě World of Warcraft. V sobotu se následně ujme moderování rovněž způsobilý člověk – kdo to ale bude, to zjistíte na až streamu. Oba budou po celou dobu výzvy klást dotěrné otázky ohledně znalostí světa Warcraft, debatovat nad někdejším i současným stavem hry i komunikovat s diváky.

Živý přenos můžete sledovat zde v článku nebo na Twitchi od 19:00. Nezapomeňte dát odběr či follow, aby vám přišlo upozornění na začátek výzvy. Budeme se těšit!

[arve url=”https://player.twitch.tv/?channel=skillzonetv” /]


Pravidla:

 1. Nezemřít!
 2. Žádný gear vyšší kvality než „common“ (platí rovněž pro trička a tabardy), žádné enchantmenty a v Legionu žádné Artifact zbraně!
 3. Žádné talenty! Měnit specializaci je dovoleno.
 4. Žádné primární ani sekundární profese!
 5. Žádné potiony, elixíry ani flasky, žádný healthstone!
 6. Poměr killing blow / total kills musí být alespoň 75 %, tzn. musíš zabíjet sám!
 7. Žádná parta ani raid skupina za účelem pomoci! Nesmíš sám sobě posílat goldy ani vybavení!
 8. Žádné dungy, raidy, arény ani battlegroundy!
 9. Žádná guilda!
 10. Žádné levelování skrze pet battly!
 11. Žádné buffy, kromě vlastních class buffů!
 12. Žádné XP boosty!
 13. Všichni mounti a hračky povoleny!
Source :

Vlastní

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X