Irony Curtain: From Matryoshka with Love – Podívejte se na nový trailer!

Chybí vám staré point and click adventury? Tak to budete z Irony Curtain: From Matryoshka with Love nadšeni! Ponořte se do akční satirické hry s napínavým špionážním příběhem.

Vydejte se jako nemotorný pisálek Evan, vtažený do špionážní války dvou mocností, do zvláštní komunistické země Matryoshka. Zažijete tam vzrušující a často přehnané dobrodružství a uvidíte plejádu politických karikatur jak na socialistické, tak i kapitalistické straně barikády. Proč „všemi milovaný“ vůdce Matryoshky pustil Evana za železnou oponu?

This slideshow requires JavaScript.

Hra ukazuje alternativní historii, inspirovanou skutečným obdobím studené války. Jako každá adventura tohoto typu vám nabídne spoustu hádanek a rébusů s tím, že se některé dají vyřešit několika způsoby. Vývojáři Artifex Mundi slibují, že se nedočkáte žádného otravného pixel huntingu, jen ryzí zábavy. Kromě jednadvaceti ručně kreslených lokací a profesionálního dabingu na vás čeká i 1951 ukrytých easter eggů. Hudbu, která je stejně pompézní jako Matryoshka, složil skladatel Arkadiusz Reikowski, známý z her jako Layers of Fear, Observer nebo Kholat.

Hry Irony Curtain: From Matryoshka with Love se dočkáme ve 2. čtrvrtletí tohoto roku, kdy vyjde na PC, PS4, Xbox One a Nintendo Switch.

TerriFoxx
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.