Domů » Články » Herní novinky » Jaina Proudmoore dostane vlastní velkou sběratelskou sochu!

Jaina Proudmoore dostane vlastní velkou sběratelskou sochu!

Malé holčičky chtějí pod stromeček panenku Elsy z Ledového království, velcí kluci zase sochu Jainy z World of Warcraft: Battle for Azeroth…

Blizzard rok co rok na BlizzConu představí novou sošku ve formátu 1/4 (průměrně kousky okolo 50 centimetrů na výšku pozn. redakce). A zatímco loni se téhle pocty dočkala naše milovaná vůdkyně Sylvanas Windrunner, letos si místo v našich vitrínách nikdo nezasloužil víc, než právě čarodějka “Coolest plot armor in history of World of Warcraft” Jaina Proudmoore! Tenhle naprosto dechberoucí kousek sice ještě není možné předobjednat na oficiálním obchodě Blizzard Gear, na světě už jsou však první videa a fotky přímo z Anaheim Convention Center, kde se celá akce koná.

Tyto sošky nejsou číslované ani výrazněji limitované, díky čemuž se jejich cena i přes vysokou kvalitu zpracování a použitých materiálů již několik let drží na hodnotě opravdu solidních 350 euro (cca 9 000 korun pozn. redakce) za kus. Lze tedy předpokládat, že za tuhle krasavici Blizzard bude chtít stejnou nebo jenom o něco vyšší částku. Zatím se tedy pokochejte videem a začněte přepisovat dopisy Ježíškovi!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=00T4dRBNleM&feature=youtu.be” /]

Source :

YouTube

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X