Domů » Články » Japonsko bude mít vlastní Nintendo zábavní park

Japonsko bude mít vlastní Nintendo zábavní park

Určitě znáte Legoland, Disneyland a podobné parky. Ale Nintendo park, to tu ještě nebylo! V Japonsku se jeden takový chystají otevřít a měl by být součástí obřího areálu Universal Studios Japan.

S prvními návštěvníky se v parku počítá těsně před letošními olympijskými hrami. Park nebude jen o atrakcích, kterých tu zřejmě bude požehnaně, ale celé to vlastně bude jedna velká hra. Návštěvníci dostanou speciální náramek a budou využívat aplikaci v mobilním telefonu. Po celém parku vás tak budou čekat různé úkoly, které zahrnují třeba i sbírání mincí nebo souboje s bossy. Proslýchá se, že zde dokonce bude i reálná verze Mario Kart a pokud se budete chtít svést po parku, abyste vše stihli rychleji, pomůže vám dráček Yoshi, který bude fungovat jako takové taxi.

Japonskem to ale zřejmě nekončí. Reportérka agentury Bloomberg Kurumi Mori se na Twitteru pochlubila, že podobné plány s Nintendo parkem má i Universal v Hollywoodu, Orlandu a Singapuru. Pokud si tedy počkáte, nebudete muset až do Japonska, ale postačí vám cesta to USA. Co se týče Evropy, prozatím se žádné plány na podobný park neobjevily, ale třeba se jednou také dočkáme.

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X