Domů » Články » Herní novinky » „Je konec, Johnny.. Ne, není konec!” Mortal Kombat přivítá Ramba, Mileenu a Raina

„Je konec, Johnny.. Ne, není konec!” Mortal Kombat přivítá Ramba, Mileenu a Raina

Vývojáři hry Mortal Kombat 11 oficiálně odhalili nové DLC. To přidá ke stávajícím bojovníkům 3 nové postavy. Lámat čelisti a drtit žebra budou hráči za Mileenu, Raina a Johna Ramba.

Už nějakou dobu se na internetu objevovaly informace, že paletu hratelných postav v Mortal Kombat 11 by měl rozšířit John Rambo. Nyní už je vše potvrzeno. NetherRealm a Warner Bros. Interactive Entertainment oficiálně odhalili Kombat Pack 2, tedy DLC, které nabídne 3 nové postavy.

Kromě Ramba a jeho samopalu přichází s DLC také stará známá Mileena. Není divu, že oznámení tohoto zubatého genetického experimentu do Mortal Kombat 11 vzbudilo u fanoušků velkého ohlasy. Mileena se poprvé objevila v Mortal Kombat II a jako hratelný charakter měla své místo ve většině dílů série.

Třetí bojovníkem, který rozšíří stávající řady kombatantů je pak princ Rain. Ani tato postava není fanouškům neznámá. Hráči si ho mohli poprvé vyzkoušet v dílu Ultimate Mortal Kombat 3. Naposledy pak mohli soupeře kropit údery a vodou v Mortal Kombatu z roku 2011.

Zatím není jasné, zda tyto tři nové postavy jsou posledním přídavkem. Vývojáři totiž nic nepotvrdili ani nevyvrátili. Jasné ale je, že Kombat Pack 2 bude v prodeji od  17. listopadu. Kromě něj vychází celá hra také v Ultimate edici, tedy s oběma Kombat Packy a Aftermath expanzí. S novým DLC je Mortal Kombat 11 asi nejvýraznějším dílem série, co se výběru postav týče. Vedle řady klasických bojovníků, mají hráči na výběr například Jokera, Spawna nebo Terminátora a Robocopa.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X