Domů » Články » Jedenáctá sezóna R6S EU Pro League – 10. kolo

Jedenáctá sezóna R6S EU Pro League – 10. kolo

Finále v Sao Paulu jedenácté sezóny bylo sice zrušeno, ale lokální online odvětví Rainbow Six Siege EU Pro League jedou dál. Desáté kolo regionu EU odbavili tentokrát komentářem ze svých domovů David Becker AKA mzo a  Ghassan Finge AKA Milosh.

V prvním matchi se utkali G2 a Chaos Esports Club. G2 hájilo svou pozice v první půli tabulky, zatímco Chaos bojovali o získání cenných bodů k posunu vzhůru. Poměrně vyrovnanou hru uchopili v druhé půli Chaos Esports, kteří zaútočili na match-point a i přes dvoukolovou vzpouru G2 se jim povedlo zápas dotáhnout na vítězství 7:5. Další v pořadí byl souboj ruských mašin Team Empire a forZe. Team Empire se ještě neprobral z měsíční pauzy v půlce ligy, jelikož kormidla se hned ze začátku chopili forZe. Ti také završili svůj triumf výsledkem 7:4. 

Další, komu pauza neprospěla, jsou Team Vitality, kteří se utkali s mistry z Tokoname, Natus Vincere. Natus Vincere. V první půli sezóny spíše tápali, ovšem poslední zápasy nasvědčují, že na své formě usilovně pracují. NaVi pokořilo Team Vitality 7:3. Poslední zápas otevřel utkání na mapě Border mezi dosud prvními Rogue a BDS Esports. BDS zajisté nechtěli zůstat na dně tabulky a zahájili perfektní ofenzivu. Rogue se však povedlo dvoubodový náskok stáhnout. V devátém kole se Rogue dostali do vedení a zahájili sprint cílovou rovinkou k výsledku 7:4

Z desátého kola vychází na první pozici Team Rogue s jasným náskokem 22 bodů. Druzí Team Empire mají 16 bodů a třetí G2 za nimi zaostává pouze o bod. Hned čtyři týmy (Chaos Esports Club, forZe, Team Vitality a NaVi) se dělí o čtvrtou příčku s třinácti body a na osmé příčce zůstalo BDS s deseti body. Záznamy lze shlédnout na oficiálním YouTube kanálu Rainbow Six Esports, stejně jako živé vysílání jedenáctého kola.

Siegi zdar!

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X