Domů » Články » Jedenáctá sezóna R6S EU Pro League – 11. kolo

Jedenáctá sezóna R6S EU Pro League – 11. kolo

Druhá půle Rainbow Six Siege EU Pro League je po 11. kole. Zatím sledujeme velmi útočnou hru, kdy týmy výherní kola často ukořistí v útočné fázi. Moderování se chopili Ghassan Finge AKA Milosh stylově a Parker Mackay AKA Interro.

První kolo doprovázelo burácení severského větru. Drakkar švédských Chaos Esports Club se vydal na loupeživou výpravu do matičky Rus, kterou v první linii bránili forZe. Oba týmy na mapě Club House bojovaly o cenné body k přehoupnutí do první půlky tabulky. Ruská obrana se na konec ukázala pevnější a forZe vyšli vítězně s úctyhodným rozdílem 7:2. V druhém zápase se hrálo také o Ruskou čest, kterou tentokrát hájili Team Empire nájezdníkům z BDM. Empire po počátečních trablech mohlo nahodit stíhací mód za prvními Rogue, ovšem silnější motivaci mělo BDM. A to vyšvihnout se z posledního místa tabulky. BDM zvládli mapu Consulate a připsali si výsledek 7:1.

Třetí kolo se odehrálo mezi G2, které hájilo třetí pozici a Team Vitality, který mohl výhrou tuto příčku atakovat. Mapa Theme Park mluvila nejdříve ve prospěch G2, ale po výměně rolí se v roli útočníků Team Vitality dotáhlo. Rozhodli až poslední dvě kola, během kterých G2 zastavilo postup Team Vitality a zápas uzavřelo 7:5. V posledním zápase bránili první místo Rogue a vyzyvatelé NaVi útočili na sdílené třetí místo s forZe a Team Empire. Zápas na Ville začínal vyrovnaně. Nicméně v druhé půli NaVi přepli do boostu a v roli útočníků nasadili trhák, který dotáhli do finálního výsledku 7:3.

Rogue si stále drží vedení s 22 body. Druhé je s 18 G2. Zajímavá je třetí příčka, o kterou se dělí Team Empire, forZe a NaVi. BDS, Vitality a Chaos se dělí s 13 body o čtvrtou pozici. 12. kolo přinese nové výsledky zase následující pondělí. Přenos můžeme klasicky sledovat živě na oficiálním YouTube kanálu Rainbow Six Esports a tabulky na oficiálních stránkách ESL

Siegi zdar!

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X