Domů » Články » Jedenáctá sezóna R6S EU Pro League – 13. kolo

Jedenáctá sezóna R6S EU Pro League – 13. kolo

Týmy se utkaly v předposledním kole evropské části Rainbow Six Siege Pro League v této sezóně. Moderování soutěžního večera se tentokrát chopila dvojice Ghassan Finge AKA Milosh a Parker Mackay AKA Interro.

První zápas se odehrál mezi dvěma týmy na druhé příčce. Jak forZe, tak NaVi šlo o získání bodů k upevnění přední pozice. Kafe Dostoyevsky bylo nejdříve obléháno jednotkou forZe, NaVi v roli obránců však první půli zvládli lépe. S rozdílem čtyř bodů po první polovině NaVi zahájili jasný “tah na branku” a ukončili zápas 7:2. NaVi po neúspěšné první půli sezóny našli svoji ztracenou formu právě včas. V dalším zápase přivítala mapa Club House týmy Empire a Vitality. Scénář jako by předepsal předchozí zápas, jelikož druhý z ruský celků, Empire, také pohořel a to velice podobně, jako forZe. Vitality se chopilo iniciativy hned ze začátku a druhou půli již pohodlně orazítkovalo vítězství 7:2.

Třetí duel nastoupilo G2 proti BDM na mapě Border.
Na finální zápasy se na oficiálním YouTube kanálu soutěže můžeme těšit již toto pondělí.

Siegi zdar!

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] absolutního vítěze evropského klastru známe již od středy z třináctého kola, poslední čtrnácté kolo nabídlo zajímavá utkání a hlavně napínavý souboj o druhé […]

1
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X