Domů » Články » Jedenáctá sezóna R6S EU Pro League – 2. kolo

Jedenáctá sezóna R6S EU Pro League – 2. kolo

Úvodní zápasy máme za sebou a v druhém kole R6S Rainbow Six Siege EU Pro League borci bránili, nebo dotahovali na první místa tabulky. Moderování druhého kola se zhostila zkušená dvojice mazáků: Ghassan Finge AKA Milosh a AKA David Becker AKA mzo.

Ve včerejším klání online skupiny opět změřily síly borci z týmů: Chaos Esports Club, Team Empire, G2 Esports, Natus Vincere, Rogue, Team Vitality, BDS Esports s forZe. Herní den odpálily v 19:00 Team Empire s BDS na mapě Coastline. Team Empire pokračují v krasostřelbě. V druhém kole se jim podařilo udolat vzdorující BDS 7:3. Dále se na ligové servery přihlásili Rogue a obhájci světového titulu z Japonské Tokoname, Natus Vincere. Darebáci z Rogue mistrům pořádně zatopili na mapě Consulate. Ačkoliv Natus Vincere znamená latinsky “Zrozeni k vítězství”, v tomto kole dokázali sotva odvrátit vítězný match-point Rogue, který strategickým úprkem získal Kendrew. Zápas tak skončil remízou 6:6.

O půl desáté hodiny večerní naše nervy našponovali G2 s Vitality. Tým Vitality si spravil chuť po debaklu s Team Empire. I když první kola mělo dominanci na Kafe Dostoyevsky G2, Vitality zápas v půlce obrátilo a vedení dotáhlo až do vítězného stavu 7:5. Herní den uzavřela severní válka mezi švédskými Chaos EC a ruskými forZe. Souboj o Bank byl od začátku velmi vyrovnaný. Kdykoliv forZe ukořistili cenný bod, Chaos EC se podařilo kontrovat dorovnáním. V půli zadul mocný vítr, který posunul švédský drakkar do vedení, a to si Chaos EC udrželi až do zdárného konce 7:5.

Na 3. kolo jedenácté EU sezóny se můžeme těšit již v pondělí večer. Přenos můžeme sledovat živě na oficiálním YouTube kanálu Rainbow Six Esports a tabulky na oficiálních stránkách ESL

Siegi zdar!

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] druhém kole bylo co účtovat. Třetí kolo Rainbow Six Siege EU Pro League posunulo jedenáctou sezónu zase o […]

1
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X