Domů » Články » Jedenáctá sezóna R6S EU Pro League – 3. kolo

Jedenáctá sezóna R6S EU Pro League – 3. kolo

Po druhém kole bylo co účtovat. Třetí kolo Rainbow Six Siege EU Pro League posunulo jedenáctou sezónu zase o kus dál. Komentovalo ho dynamické duo Michael Stockley AKA KiXSTAr a Parker Mackay AKA Interro.

Třetí sérii odpálili na mapě Consulate Team Vitality a BDS Esports. Vitality začalo svižně první kolo, ale BDS Esports se hned v druhém kole podařilo naskočit na šílený vlak s cílovou stanicí 7:2. Vitality tak na výsledku udělalo pouze kosmetickou změnu. Dosud suverenní Team Empire se utkal s druhými Rogue na mapě Border. Na této mapě rozstříleli v prvním kole Team Empire na maděru Team Vitality, avšak Rogue byli tvrdší oříšek. Souboj byl dostihem, kdy se od sebe týmy nehnuly o více jak jeden bod, a to až do finálního výsledku 6:6

V třetím zápase se ztělesnil boj o třetí příčku tabulky, kterou svedli forZe a G2 Esport. G2 ze začátku nasadilo vražedné tempo, podobně jako BDS. ForZe se ovšem zdařilo držet krok zdatněji než Vitality a dokonce odvrátit matchpoint. Ten si však G2 nenechalo vzít v jedenáctém kole a dobyli Consulate 7:4. Herní den uzavřel pokus Natus Vincere vyskočit z posledního místa tabulky, čemuž bránil Chaos Esports Club. Zápas se proměnil v neuvěřitelné drama, kdy Chaos zamítl týmu Natus Vincere hned dva match-pointy. Úřadující mistři soustředili veškerou sílu na poslední útok a s výsledkem 7:5 se katapultovali v tabulce na čtvrté místo.

4. kolo přijde již pozítří. Přenos můžeme sledovat živě na oficiálním YouTube kanálu Rainbow Six Esports a tabulky na oficiálních stránkách ESL

Siegi zdar!

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] třetím kole začíná tabulka nabírat na hmotě. Čtvrté kolo posouvá Rainbow Six Siege EU Pro League do […]

1
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X