Domů » Články » Jedenáctá sezóna R6S EU Pro League – 4. kolo

Jedenáctá sezóna R6S EU Pro League – 4. kolo

Po třetím kole začíná tabulka nabírat na hmotě. Čtvrté kolo posouvá Rainbow Six Siege EU Pro League do druhé čtvrtiny. Moderování čtvrtého kola opět patřilo dvojici Ghassan Finge AKA Milosh stylově v NHL dresu Habs a David Becker AKA mzo doplnil nestárnoucí kombinací svetru s košilí.

V prvním zápase se snažili posílit své místo na pomyslném olympu tabulky G2 proti Chaos Esports. Chaos se po minulém kolem dostal téměř na spodek tabulky, ale ze dna se jim v pravý moment podařilo odrazit a v napínavém zápase obsadili Club House 7:5. Pokud je řeč o spodních příčkách, tohle kolo bylo doslova vitální pro Team Vitality, který sveřepě bránil poslední místo tabulky. „Vyzyvatelé Natus Vincere v tomto duelu naskočili do zápasu se svěží energií,“ je věta z jiného světa, protože Vitality se v duelu chopili vedení a až do konečného výsledku 7:4 se ho nepustili.

V druhé půli večera se chopili slova dosud druzí Rogue a BDS. V zápasu na ostré lokte se Rogue podařilo získat výhodu dvou matchpointů, které ovšem BDS odvrátili a vydobyli si tak cennou remízu 6:6. Poslední zápas obhajoval tým Empire první příčku tabulek, přičemž silnou motivaci měl i forZe, který by se s prohrou dostal na poslední místo tabulky. Ruské derby nakonec pořádně zamíchalo osudím, protože forZe se v roli obránců podařilo chopit iniciativy a připravili první porážku pro Team Empire za tuto sezónu se značným rozdílem pěti bodů ve finálním výsledku 7:5

5. kolo přinese nové výsledky zase až následující pondělí. Přenos můžeme klasicky sledovat živě na oficiálním YouTube kanálu Rainbow Six Esports a tabulky na oficiálních stránkách ESL

Siegi zdar!

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X