Domů » Články » Jedenáctá sezóna R6S EU Pro League – 6. kolo

Jedenáctá sezóna R6S EU Pro League – 6. kolo

Šesté kolo je zároveň předposledním kolem z první části jedenácté sezóny EU Pro League v Rainbow Six Siege. Komentářem ho opět doprovodila dvojice Ghassan Finge AKA Milosh a David Becker AKA mzo.

Bodová situace se začala po prvním kole vyjasňovat a šesté kolo ještě lépe vykreslilo rozdíl mezi horní a spodní částí tabulky. Večerní zápasy otevřely Team Vitality spolu s forZe. Oba týmy potřebovaly ukořistit výhry, aby si udržely pozici na dobývání horních příček žebříčku. Tento moment dokázalo zužitkovat Vitality, které jako by se probudilo ze spánku a po nemastném, neslaném výkonu v minulých kolech dokázalo na mapě Bank naložit forZe 7:3! Na další zápas vyzvaly z posledního místa NaVi dosud první Team Empire. Na mapě Border se nekonalo žádné překvapení. Team Empire ukázal svoji dominanci a potvrdil špatnou formu úřadujících mistrů výsledkem 7:1.

Podobně jako v prvním zápasu šlo o otázku horní a spodní půle bodování i ve třetím zápase. BDS Esports i Chaos Esports Club aspirovali na místo do první čtveřice. Větší vůli vylepšit svou pozici již od začátku měli BDS, kteří Chaosu utekli hned o pět bodů. To Švédský tým vykolejilo natolik, že do konce už pouze kosmeticky upravili výsledek na 7:2 Největší drama přinesla poslední hra Rogue proti G2. Oba týmy bojovaly o druhé místo a výhra by je zařadila pouhý bod od prvních Empire. Neuvěřitelně vyrovnaný souboj na mapě Club House nakonec dokázaly ukrást Rogue s výsledkem 7:5. V krátkém interview s Miloshem uvedl Crapell (hráč Rogue), že to je vůbec poprvé, co se jim v tomto esportu podařilo G2 porazit. 

Sedmé kolo bude uzavírat první část ligy. Na druhou se budeme moci těšit zase až koncem března. Přenos můžeme sledovat živě na oficiálním YouTube kanálu Rainbow Six Esports a tabulky na oficiálních stránkách ESL. Mezi plánovanou výlokou se také můžeme těšit na R6S Invitational 2020.

Siegi zdar!

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X