Domů » Články » Jedenáctá sezóna Rainbow Six Siege Pro League začíná nejen v EU

Jedenáctá sezóna Rainbow Six Siege Pro League začíná nejen v EU

Začátkem týdne odstartovala jedenáctá série profesionální ligy v Rainbow Six Siege. První zápasy začaly v evropském regionu a další navazují. První dva týmy se kvalifikují na světové finále.

Nadcházející evropská sezóna trvá od 6. ledna do 13. dubna a o postup do celosvětového finále bojuje 8 esportových klubů. Jmenovitě: Chaos Esports Club, Team Empire, G2 Esports, Natus Vincere, Rogue, Team Vitality a BDS Esports s forZe, kteří se do ligy kvalifikovali minulý rok. Systém turnaje je klasický Double Round-Robin, což znamená hru každého s každým hned dvakrát. Liga je proto také rozdělena do dvou částí. První kolo proběhne nyní v lednu (6.1. – 27.1.), a po několikatýdenní pauze začne kolo druhé (23.3. – 13.4.), přičemž se během pauzy R6S Invitational 2020. Nejúspěšnější dvojice se kvalifikuje do světového finále, přičemž ostatní týmy mají oproti loňským ročníkům jistou výhodu. Jelikož se v regionech EU a USA bude rozšiřovat Pro League o 2 týmy na celkový počet 10, mají všechny týmy jistou účast ve dvanácté sérii. První zápasy v EU se odehrály v pondělních večerních hodinách našeho času. Liga také postupně začíná ve všech ostatních regionech. Přímé přenosy můžete sledovat na oficiálním YouTube kanále Rainbow Six Siege, podobně jako dominanci Team Empire nad Vitality Team Vitality pod článkem.

Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X