Domů » Články » Jedi: Fallen Order je nejúspěšnější Star Wars hrou na PC vůbec

Jedi: Fallen Order je nejúspěšnější Star Wars hrou na PC vůbec

Už několik dní můžete na pultech obchodů najít nové Star Wars Jedi: Fallen Order, které sklízí jen chválu. Nyní se samotné EA a studio Respawn pochlubilo dalším velkým úspěchem této hry.

Dle statistik je totiž Star Wars Jedi: Fallen Order nejprodávanější Star Wars hra na PC ze všech. Vince Zampella ze studia Respawn se k tomuto úspěchu samozřejmě vyjádřil. „Chtěl bych jménem EA a studia Respawn poděkovat celému vývojářskému týmu za obrovskou podporu, která trvala po celou dobu vývoje a také po samotném vydání hry. Vyprávět příběhy z daleké galaxie byl pro nás vždycky sen a je opravdu neuvěřitelné, jak dobře byla hra přijata samotnou komunitou hráčů.“ Jedním dechem ještě dodal, že je skvělé být v této době fanouškem Star Wars a to hlavně kvůli deváté epizodě Star Wars: Rise of the Skywalker, která se na nás chystá již za necelý měsíc.

Samozřejmě se k této novince muselo vyjádřit i samotné Disney, které drží licenci na vše od Star Wars a to jménem Seana Shoptawa. „Spolupráce Lucasfilmu se studiem Respawn je skvělou ukázkou toho, jak se dá udělat autentický příběh ze světa Star Wars, který nabízí velkolepé dobrodružství a vše, co fanoušci Star Wars mají rádi. Zároveň ale dokáže být i zábavnou a inovativní hrou.“

Jak moc je hra inovativní, už nechám na vás. Pravdou však je, že kombinace několika žánrů nemusí sednout úplně každému. Já jsem si třeba musel zvykat na soubojový systém, ale po chvíli mě hra úplně pohltila. Takový příběh v herních Star Wars totiž opravdu dlouho nebyl.

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X