Domů » Články » V nové Star Wars hře Jedi: Fallen Order se stanete lovnou zvěří. Půjde o singleplayerový zážitek

V nové Star Wars hře Jedi: Fallen Order se stanete lovnou zvěří. Půjde o singleplayerový zážitek

Přežijete imperiální čistku?

Letošní EA Play bylo na překvapivá oznámení poměrně skoupé, přestože by se našlo pár výjimek. Kromě pokračování rozkošné plošinovky Unravel 2 přišlo poněkud nesmělé odhalení nové Star Wars hry od autorů akčního Titanfallu. Jedi: Fallen Order se zaměří na temnou éru mezi Epizodou III a IV.

Když se během EA Play objevil před kamerou Vince Zampella, většina lidí pravděpodobně čekala oznámení nového Titanfallu. Někdejší vývojář Infinity Ward a spoluzakladatel studia Respawn Entertainment místo toho ale skromně zateasoval vývoj nové Star Wars hry. Ta ponese název Jedi: Fallen Order.

Hra se zaměří na události po Pomstě Sithů, kdy se Jediové stanou lovnou zvěří, což platí i pro vaši maličkost. V kůži nezkušeného padawana budete utíkat před roztahující se náručí Impéria a hledat přeživší mistry, kteří by vás vzali pod svá ochranná křídla.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=1blupI8Nd8M” /]


Jediů, kteří přežili velkou čistku, sice není moc, vývojáři ale nejspíše vytěží staré známé tváře z filmů či charaktery z animovaného seriálu. Po dvou Battlefrontech se máme každopádně těšit na singleplayerový titul, v němž nebude nouze o zajímavou zápletku ani souboje se světelnými meči, což jistě potěší fandy stařičké série Jedi Knight. Přestože jsme se zatím nedočkali žádného teaseru či artworku, vývoj údajně probíhá více než uspokojivě, alespoň na rozdíl od jiných Star Wars projektů.

Studio Visceral, které makalo na akční adventuře v čele s designérkou Amy Hennigovou, se dočkalo překvapivého konce vloni v říjnu. Hra s kódovým názvem Ragtag trpěla rozepřemi v týmu i slabou podporou ze strany chlebodárce, jak popsal herní publicista Jason Schreier v rozsáhlé reportáži. Osud rozdělané vesmírné kovbojovky ala Uncharted tak má v tuto chvíli nejasnou budoucnost.

Snad Jedi: Fallen Order bezpečně dorazí do finiše. Hra vyjde na podzim příštího roku na PC, PS4 a XONE a zřejmě doprovodí do kin nejnovější film z aktuální Star Wars trilogie – Epizodu IX. Další novinky z letošní E3 najdete na naší speciální stránce.

Čtěte také: EA představil Origin Access Premier. Umožňuje hrát všechny jeho PC hry, včetně těch nejnovějších

[arve url=”https://youtu.be/yrIEW7woFFo?t=1m3s” /]

Source :
Konference EA Play

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X