Domů » Články » Jen 35 % filmového Assassin’s Creed se odehrává v minulosti

Jen 35 % filmového Assassin’s Creed se odehrává v minulosti

Filmový tým chce vytvořit zážitek hodný stříbrného plátna, kvůli čemuž se museli oproti hrám rozhodnout pro několik kompromisů.

Filmové zpracování oblíbené herní série Assassin’s Creed vypadá hodně nadějně minimálně z vizuálního hlediska. To perfektně dokazuje i první trailer, kterému by kromě hodně špatně zvolené písničky člověk neznalý série neměl prakticky co vytknout.

Jak si ale hráči mohli všimnout, film nebude úplně přesným zpracováním herního Assassin’s Creed. Už v traileru je vidět, že Animus bude mnohem akčnější než ve hrách a nepochybně nebude stroj na virtuální realitu jedinou odlišností.

K tomu se nedávno pro zahraniční web IGN vyjádřil i Michael Fassbender, který ztvárňuje obě hlavní postavy. Podle něj se tým stojící za filmovou adaptací snaží v první řadě vytvořit samostatný zážitek, jenž by měl zaujmout i běžného diváka, a tudíž nepůjde o přímé zpracování původních her.

K tomu výkonný producent Pat Crowley přiznal, že se ve Španělsku 15. století odehraje jen 35 % scén. Což jen dokazuje, že bude film velmi odlišným od her, kde se příběh odehrává především v minulosti a v cele Absterga nebo skrýši assassínů hráči stráví minimum času.

Zda ale toto odlišné pojetí Assassin’s Creed bude na stříbrném plátně fungovat, zjistíme až 29. prosince, kdy se u nás film dostane do kin.

0 0 vote
Article Rating
Source :

vg247.com

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X