Jestli vás Rust nebaví, nehrajte ho, vyzývá jeho autor

Hráčům se už nelíbí dlouhý pobyt v Early Accessu, chtěji změnu

Pokud patříte mezi fanoušky survival titulů, o Rustu jste už bezpochyby zaslechli. Jedná se o survival MMO titul od Facepunch Studios, který je dostupný již delší dobu v Early Accessu na Steamu. Právě kvůli této skutečnosti je titul v poslední době vystaven kritice hráčů, k čemuž se nakonec vyjádřil i sám tvůrce. 

„Jsme uvězněni ve smyčce. Vydáme aktualizaci, vám se líbí, ale za chvíli začnete být znuděni, nadáváte, my tedy vydáme další aktualizaci a vám se opět líbí – a vše se opakuje,“ vysvětluje na Redditu Garry Newman.

Jak tento problém vyřešit? Newman má jednoduchou a přitom účinnou radu. „Pokud vás hra nudí, tak ji prostě přestaňte hrát. Ale ještě před tím, než začnete nadávat, se zamyslete, jestli jste za těch 20 dolarů dostali v posledních třech letech dost zábavy,“ sděluje Newman.

Tvůrce uznává, že někoho by jeho vzkaz mohl rozhodit, ale cítil potřebu se k situaci jasně vyjádřit. Pokud fanoušky titul zajímá, hrají ji pravidelně a stále je baví, rádi ze studia uslyší, co si o něm myslí.

Jelikož vystoupení hry z Early Accessu je pro hru momentálně prioritou, Newman doplnil, že ve studiu mají představu, jak s Rustem pokračovat, ale nic z toho nezaujme lidi, co strávili posledních 1 000 hodin kritizováním.

Jo, na závěr sem hodíme zase TO video.

Čtěte také: Čeští Space Engineers se po třech letech překlopují do bety

Zdroj:

VG247

Radek Procházka
Jablíčkář s love/hate vztahem pro Dotu, který dělá recenze her z pohledu opravdu průměrného až silně podprůměrného hráče.