Domů » Články » Zajímavosti » Herec zadržený za užívání kokainu byl ve hře Judgment přeobsazen

Herec zadržený za užívání kokainu byl ve hře Judgment přeobsazen

Společnost SEGA na svém Twitteru oznámila přeobsazení herce Pierra Takiho. Brát kokain v Japonsku je opravdu špatný nápad – tato země má velmi přísné zákony, co se drog týče.

Herce Pierra Takiho, který ve hře ztvárnil vedlejšího kapitána Tojo klanu Kyohei Hamuru, za to může čekat až 7 let vězení. Jakmile se SEGA o tomto prohřešku dozvěděla, vydala vyjádření, že pozastavuje vydání hry Judgment. Na oficiálním Twitteru vymazali i jakékoliv zmínky o hře. To, že SEGA pozastavila vydání hry v Japonsku se ale nijak nedotklo data vydání na západě – animátoři ve studiu Ryu Ga Gotoku zamakali a naanimovali novou postavu.
A právě od studia Ryu Ga Gotoku jsme dostali ochutnávku nového designu kapitána rodiny Matsugane. Na Twitteru totiž vyšla ukázka, ve které nás seznámili s tímto chladným členem japonské Yakuzy. I když je video krátké, dokázalo hodně napovědět o jeho povaze, když i přes žádost Yagamiho, soukromého očka a hlavního protagonisty, potrestal ranou do břicha a poté nechal odvést nováčka z jeho rodiny, který se pokusil hlavního hrdinu okrást.

X