Domů » Archiv » Weeb novinky » JoJo’s Bizarre Adventure: Nový díl a příchod třech nových dabérů

JoJo’s Bizarre Adventure: Nový díl a příchod třech nových dabérů

SPOILER NOVÉ EPIZODY!
Naše parta italských gangsterů se ve 29. díle potýká s dalšími členy teamu L’ Unità speciale. To je skupinka vybraných lidí, kteří jsou elitními bodyguardy mysteriózního bosse mafie. Z elity nám zbývá jenom Ciocollata a jeho společník Secco. Z příběhu Ciocollaty jsme se dozvěděli, že se jedná o kluka, který se odmalička vyžíval v pozorování bolesti a strachu na lidech, proto pracoval jako pomocník v domově důchodců, kde jim každý den opakoval, že je nikdo nemiluje, nikdo k nim nepřijde a umřou sami. Tím je dohnal k sebevraždě, kterou si celou nahrál na videokameru.”Práce” s lidmi se mu natolik zalíbila, že se stal doktorem. Diagnostikoval pacienty s nemocemi, které neměli, a poté je pod slabou anestézií pitval, aby se probudili a on mohl vidět jejich zoufalství. Takže asi chápeme, o jakého magora se jedná. Ciocollata, na obrázku vlevo, má stand 「Green Day」 a stand Secca, na obrázku vpravo, se jmenuje 「Oasis」.
Oficiální Twitter účet Jojo‘s Bizarre Adventure oznámil příchod tří dabérů: Atsushi Miyauchi dabuje doktora Ciocollatu, KENN dabuje jeho bývalého pacienta Secca a do série se vrátí Fuminori Komatsu, který dabuje “záhadného muže”. Fuminori již hlas jedné z postav propůjčil, o kterou ale se jedná vám říkat nebudu, jednalo by se o velký spoiler dalších epizod.

Part 5, pojmenovaný Vento Aureo (anglicky Golden Wind), se bude již pomalu chýlit ke konci. Pokud máte tedy zájem začít anime sledovat, chtělo by to začít co nejrychleji. Pokud nemáte s JoJem žádné zkušenosti, tak se nemáte čeho bát – anime je dost známé vysvětlováním příběhu na začátku série a Part 5 celkově je takovým vedlejším příběhem.

Na oficiální preview postav z anime se můžete podívat zde:

X