Judgment: Nový trailer se chlubí suprovou akcí!(1 minuta čtení)

Hra Judgment vychází 21. června na PlayStation 4 a společnost SEGA se rozhodla, že nás novým trailerem navnadí na hru ještě více. Teaser se soustředí hlavně na bojový aspekt hry, na který, jak už tomu v Yakuza sériích bývá, je kladen velký důraz.

V minulých hrách Ryu Ga Gotoku měl hráč na výběr ze tří až čtyř bojových stylů, v combat traileru však mluví pouze o dvou: stylu Tygra, který využijete, když bojujete proti jednomu protivníkovi a stylu Jeřába, díky kterému se vypořádáte s většími skupinami nepřátel. Všimnout si můžeme také úžasného využívání prostředí k takzvaným finisherům – v jednom momentu gangsterovi zlomíte ruku jídelními hůlkami, v druhém ho odkopnete zhoupnutím na houpačce. Styl boje je oproti minulým dílům tak vyladěný, že místy vypadá jako nějaká choreografie.

Source :

Gematsu

Svikr
Spadl jsem do videoher už ve školce, od té doby mě nepustily ze sklepa. Miluju hack and slashe, beat 'em up, FPSka, 90’s anime a občas si něco zahraju i na telefonu. K tomu všemu jsem strašně ukecaný sarkastický člověk se suchým humorem.