Domů » Články » Herní novinky » Judgment: Vyšel anglický trailer na novou hru od developerů série Yakuza!

Judgment: Vyšel anglický trailer na novou hru od developerů série Yakuza!

Společnost Sega vydala trailer na nový titul týmu, který pracuje na sérii Ryu ga Gotoku, a to na PS4 hru Judgment. Ta by podle zdrojů měla na západě vyjít 25. června.

Určitě jste četli o Yakuze, open world beat ’em upce ze země vycházejícího slunce, která je plná mlácení, pití alkoholu, hraní miniher, tancování na diskotéce a ještě více mlácení.

Hra Judgment, v Japonsku známá pod názvem Judge Eyes: Shinigami no Yuigon, je spinoff Yakuzy, ve kterém vyměnili ozbrojené japonské mafiány za právníky, kteří také nevidí problém ve vytáhnutí katany. Hlavním hrdinou totiž není Kiryu Kazuma, ale Takayuki Yagami. Bývalý právník, který se stane soukromým očkem, co se ponoří až moc hluboko do případu vraždy a žhářství. Hra je plná zábavných vedlejších příběhů, komedie, vážnosti a hlavně pořádných rvaček. Využívá bojový systém her Yakuza, můžeme tedy očekávat různé styly, chvaty a možnosti házet po nepřátelích popelnice nebo motorky.

Sega oznámila, že zatím nemá v plánu druhý díl Judgmentu, ale pokud by na něm začali pracovat, tak by se v něm rozhodně neukázal Kyohei Hamamura, hraný hercem Masanorim Takim. Ten byl totiž zatčen policií za užívání kokainu.