Jump Force: Informace ohledně nových postav v očekávaném DLC(1 minuta čtení)

Společnost Bandai Namco Enterainment oznámila všechny postavy, na které se budeme moci těšit v nadcházejícím DLC pro hru Jump Force.

Pokud jste fanoušky anime nebo mangy a neslyšeli jste o této hře, tak byste se měli stydět – lepší fanservice už totiž nedostanete. Jump Force je bojová hra na styl Naruto Shippuden: Ultimate Ninja STORM až na to, že zde můžete hrát za své oblíbené postavy z různých anime!

Ať už se jedná o Vegetu nebo GokuDragon Ballu, IchigaRukiuBleache, Luffyho z One Piece a další hromadu charakterů z Naruta, Hunter x Hunter, Jojo’s Bizarre Adventure nebo Boku no Hero. Nedávno jsme sice dostali trailer na jedničku mezi hrdiny All Mighta z anime Boku no Hero Academia, Bandai Namco se ale rozhodli, že nám udělají větší radost a vydají ještě více postav!

Nově si zahrajete za:

Madara Uchiha – Naruto
Trafalgar D. Water Law – One Piece
Biscuit Krueger – Hunter X Hunter
Majin Buu – Dragon Ball Z
Hitsugaya Toshiro – Bleach
Bakugo Katsuki a All Might – Boku no Hero Academia
Seto Kaiba – Yu-Gi-Oh!

Svikr
Spadl jsem do videoher už ve školce, od té doby mě nepustily ze sklepa. Miluju hack and slashe, beat 'em up, FPSka, 90’s anime a občas si něco zahraju i na telefonu. K tomu všemu jsem strašně ukecaný sarkastický člověk se suchým humorem.