Domů » Články » Herní novinky » Jump Force: Konečně jsme se dočkali přidání nové postavy z My Hero Academia

Jump Force: Konečně jsme se dočkali přidání nové postavy z My Hero Academia

V Los Angeles se 4. – 7. července konalo Anime Expo. To je každým rokem plné cosplayerů, různých vystoupení, fashion shows i soutěží v Anime Music Videos a Best Cosplay.

Slečny si mohou zajít do Butler Café, kde je budou obsluhovat slušně oblečený sluhové, mohou si samozřejmě dát kávu s kamarádkami a u toho se podívat na Butler musical. Pánové nemusí smutnit, ti mají totiž k dispozici Maid Café, ve kterém je obsluhují půvabné služky, podívat se mohou i na Maid musical. Kromě těchto akcí se tam ale fanoušci jdou hlavně podívat proto, aby se dozvěděli nové informace o japonských hrách, anime a manze.

Společnost Bandai Namco na festivalu ukázala nový trailer na jejich úspěšnou bojovou hru Jump Force, ve kterém můžeme vidět fanoušky milovaného Katsuki Bakuga z My Hero Academie. V opravdu krátkém traileru jsme mohli vidět pár známých útoků, které konsekutivně využívá proti chudákovi Midoriyovi. Ve hře byl z anime Boku no Hero dosud hratelný pouze All Might a Midoriya Izuku. Bakugo bude do Jump Force přidán již toto léto.

Source :
X