Jump Force: Konečně jsme se dočkali přidání nové postavy z My Hero Academia

V Los Angeles se 4. – 7. července konalo Anime Expo. To je každým rokem plné cosplayerů, různých vystoupení, fashion shows i soutěží v Anime Music Videos a Best Cosplay.

Slečny si mohou zajít do Butler Café, kde je budou obsluhovat slušně oblečený sluhové, mohou si samozřejmě dát kávu s kamarádkami a u toho se podívat na Butler musical. Pánové nemusí smutnit, ti mají totiž k dispozici Maid Café, ve kterém je obsluhují půvabné služky, podívat se mohou i na Maid musical. Kromě těchto akcí se tam ale fanoušci jdou hlavně podívat proto, aby se dozvěděli nové informace o japonských hrách, anime a manze.

Společnost Bandai Namco na festivalu ukázala nový trailer na jejich úspěšnou bojovou hru Jump Force, ve kterém můžeme vidět fanoušky milovaného Katsuki Bakuga z My Hero Academie. V opravdu krátkém traileru jsme mohli vidět pár známých útoků, které konsekutivně využívá proti chudákovi Midoriyovi. Ve hře byl z anime Boku no Hero dosud hratelný pouze All Might a Midoriya Izuku. Bakugo bude do Jump Force přidán již toto léto.

Svikr
Spadl jsem do videoher už ve školce, od té doby mě nepustily ze sklepa. Miluju hack and slashe, beat 'em up, FPSka, 90’s anime a občas si něco zahraju i na telefonu. K tomu všemu jsem strašně ukecaný sarkastický člověk se suchým humorem.