Domů » Články » Kam až to dotáhl kontroverzní český YouTuber Misha?

Kam až to dotáhl kontroverzní český YouTuber Misha?(2 minuty čtení)

Určitě si pamatujete na všemi nenáviděného nebo milovaného (spíše tedy nenáviděného) YouTubera Mishu. Misha se proslavil infantilními a hodně cringe songy o hrách. Song, který ho dostal do povědomí české veřejnosti se jmenoval Český Minecraft Song, který má v tuto chvíli něco málo přes 8 milionů shlédnutí.

Poté vydal ještě pár další českých songů o různých hrách jako třeba o League Of Legends nebo o CS:GO, na kterých má v této době také pár miliónů shlédnutí. Ale Mishovi a jeho bratrovi Metadonovi, který (jak všichni víme) za celým projektem stojí, bylo shlédnutí do deseti milionů málo a chtěli zacílit i na světové publikum. Rozhodli se tedy vydat první song v angličtině s názvem „POKEMON GO SONG!!! by MISHA (FOR KIDS)“, který je katapultoval i do povědomí zahraničního publika. Ze songu o mobilní hře Pokemon Go se stal virál. V této době má na YouTube neuvěřitelných skoro 81 miliónů shlédnutí.

No a kam si myslíte, že to tenhle malý kluk dotáhl? Když jsem scrolloval Facebook jako obvykle, na stránce Comedy Centralu na mě vyskočilo video s Mishou. Nejdřív jsem nemohl uvěřit tomu, že by někdo v Americe měl zájem o malého kluka z Čech, který zpívá cringe songy o hrách, ale opak je pravdou. Mishu si pozval do svého pořadu Tosh.0, americký komik Daniel Tosh. Jeho pořad je týdeník, který se orientuje na virální videa, které dělají poněkud výstřední lidé a podivíni (anglicky „weirdos“). Show je okořeněná o rozhovory či scénky s některými z hlavních aktérů virálních videí. A Daniel si rozhodně s nikým a ničím nebere žádné servítky.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X