Domů » Články » Kauzy Twitche: Opatův ban a Wartamerův konec

Kauzy Twitche: Opatův ban a Wartamerův konec

Českou Twitch scénou tento týden hýbou dvě události: Agraelus ukončil spolupráci s Wartamerem a Opat dostal ban ve hře League of Legends kvůli nadávkám v chatu.

Streamer Opat04, známý svými opileckými výstřelky na večírcích a záchvaty vzteku na streamech při hraní online her, si vysloužil ban za urážení ostatních hráčů během zápasu ve hře League of Legends. Padaly takové fráze jako: „Doufám, že dostaneš AIDS,“ nebo výrazy, z nichž nejslušnější byl “podčlověk”.

Opat poté zveřejnil Instastory, ve kterém svým divákům sdělil, že jako streamer nejspíš skončil a že většinu vydělaných peněz pošle na útulky v Austrálii. Zároveň jim řekl, aby zrušili své suby a neplýtvali svými penězi. Zda-li je to jeho definitivní odchod, nebo jen chvilková záležitost, nikdo netuší. 

Kauza číslo dvě se týká Agraela a tvůrce highlightů z jeho streamů, se kterým měl již několik měsíců dohodu o podílu ze zisku z youtube videí. WartamerCzech již nebyl ochotný Agraelovi posílat slíbených třicet pět procent z vydělaných peněz, ale jen pětadvacet. Argumentoval tím, že streamer nebyl schopný s ním komunikovat, schválně pouštěl na streamu copyright hudbu, aby sekvence nešly použít, někdy byly slabší měsíce co se výdělků z YouTube videí týče a tak dále. Také dodal, že s tím má spoustu práce a za “takové peníze” se mu to už nevyplatí dělat. Agraelus svému bývalému střihači kontentu zase vytkl clickbaitové názvy a náhledy videí, ve kterých mu mimo jiné vkládal do úst lživá tvrzení, poškozující jeho pověst. Co ho ale nejvíce naštvalo bylo zesilování zvuku mikrofonu tak, aby zachytil Agraelův rozhovor s jeho přítelkyní mimo záběr. Chyb na obou stranách bylo několik, což oba uznali v posledním, vysvětlujícím videu. V něm prosili diváky, aby se věcí dále nezabývali.

Source :

Instagram

Tereza Chvostová
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X